YENİCE-HACI İSA EFENDİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

Toki Konutları 06 Nisan 2012 1

KONYA – Meram Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle Yenice-Hacı İsa Efendi mahallelerini kapsayan kentsel dönüşüm projesinin, 1220 konutluk ilk etabının yapımının hızlı bir şekilde devam ettiği bildirildi.
Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, yaptığı yazılı açıklamada, yaklaşık 7 ay gibi kısa bir sürede 23 bloktan 17sinin kaba inşaatının tamamlandığını söyledi.


Konevi Konutları ismini taşıyan kentsel dönüşüm projesinin ilk etap inşaatında incelemede bulunarak, örnek daireyi gezen Kalaycı, bu bölgenin Meramın alt merkezi olacağına dikkat çekti.
Kalaycı, şunları kaydetti:Bu proje uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve çok önem verdiğimiz bir projedir. Bu proje ile Meram önemli cazibe merkezlerinden biri haline gelecek. Toplu Konut İdaremiz, her zaman yanımızda oldu. Konutları daha erken sürede tamamlayarak vatandaşlarımıza teslim etmek için yapımcı firma, yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürmektedir. İlk etaptaki konutlar bu sene sonundan itibaren arsa sahiplerine teslim edilmeye başlanacaktır.

 


Sayfamızı Facebook’tan Takip Ediniz.İlinizdeki Toki Haberlerinden Anında Haberdar Olun.

 

Bir önceki yazımız olan Batışehir’de 3. Etap 155 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta! başlıklı haberimizde 2+1 evler, 3+1 konut satışları ve Batışehir projesi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum »

  1. ibrahim kuyucu 17 Mart 2013 / 18:40 -

    Ocaktan sonra ne zaman yenicede kura olacak ben malulen emekliyim kuraya girmeden olabilirmi

Bu konu hakkında yorumunuzu yapın! »